«1...910111213...67»

Felhasználó
11 éve
Makó, a (fok)hagyma fővárosa. :$
.

Felhasználó
11 éve
cwre most!!!
.

Moderátor
11 éve
De ügyesek vagyunk ^^ Ennek örömére rúgjuk ki legendet.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Hát ha van rangod tőlem.. :PPPPP
.

Moderátor
11 éve
Sajnos az nincs :c
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Srácok!
Szerintem nem csak engem, hanem titeket is, a klán tagjait is zavarja az inaktiviásom. Legalábbis itt, stickmanen. Mivel már van egy jobb gépem, eléggé magába szívott a bf3, és hasonló játékok. Nincs időm erre, meg kedvem sem. Ha akartok, nyugodtan rúgjatok ki, skype-on még meg találhattok.

Felhasználó
11 éve
Ne hülyéskedj Oli. Itt maradsz és kész.. :)
Mások 3x inaktívabbak mint te és még itt vannak.
.

Felhasználó
11 éve
Én is kérem december 31-vel a felmentésem, és nyugállományba helyezésem. Indok: súlyos amnézia. Vettem az asztali pc-be egy vga kártyát, hogy kihajtsa a fullhd-t. Mikor raktam volna be: nincs táp, optikai meghajtó, memória; utána eszembe jutott, hogy miután feladtam az energiazabáló létmódot ezeket elajándékoztam. :ddd

Moderátor
11 éve
Pont ezért a mostanság "menő" stílusodért akarom hogy repülj.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
K*rva menő vagyok... Te vagy izetlen csak neked van bajod velem, de soha semmi rosszat nem mondtam rád. De ha neked így jó akkor viselkedj úgy ahogy akarsz...
dddd.png
[Nem érdekel a múltja, mert tökös gyerekként felvállalja, továbbá rablóból lesz a legjobb pandúr. (By: JEL) Nekem! ^_^ https://www.facebook.com/photo.php?fbid=401598469904664&set=a.399385243459320.92933.301659949898517&type=1&theater
«1...910111213...67»